10.03.13

Твір на тему / Заради чого ми живемо

Мабуть, кожен із нас, замислившись над цим запитанням. А й справді, для чого ми живемо? На мою думку однозначної відповіді дати не можна. Можливо щоб чогось досягти у житті, але це щось у кожної людини інше! Скоріш за все кожен має сам знайти свою мету і йти до неї!

Для когось сенс життя полягає в майбутньому його дітей, для іншого – в добробуті його батьків, деякі вважають головним в житті свій власний сьогоднішній день.
Але як визначити найголовніше для себе? Визначити та не помилитися в виборі!

У народі кажуть, що в житті треба встигнути зробити три речі: побудувати дім, посадити дерево та виховати сина. Бо дім буде стояти як пам'ятник, коли життя наше наче тонка ниточка обірветься. Також і дерево буде продовжувати приносити свої плоди іншим, навіть якщо нас уже й не буде. І, звичайно ж, добре виховані син чи донька, часточка нас самих, будуть кращим свідченням того, якими ми були при житті.

Я вважаю все це пов'язано зі ставленням до близьких людей. Адже дім ми будуємо не тільки для себе, а для сім'ї, щоби приймати гостей, надавати ночівлю подорожньому. І дерево ми саджаємо не лише для того, аби споживати його плоди самому, але щоби й інші могли насолодитися їхнім смаком. Сина чи дочку ми виховуємо також не стільки для себе, скільки для людини, з котрою вони створять свою сім'ю. Усвідомлення усього цього зігріває серце і дає впевненість у тому, що життя пройшло не даремно.

І різниця між людьми полягає лише в тому що хтось устигне залишити більш яскравий слід у цьому житті, а інший може не зробити навіть, здавалося б, елементарного.

Над цим питанням люди дійсно сушать голови протягом всього свого існування. І рано чи пізно в кожного настає момент, коли хочеться знайти відповідь на запитання: а чи не проходить моє життя даремно? Я вважаю, що кожна людина сама має вирішувати, що для неї найголовніше в житті, що є сенсом саме її життя.

11 коментарів:

 1. http://shepetivka-sda.ucoz.ua/publ/27-1-0-965

  ВідповістиВидалити
 2. Відповіді
  1. Народ, скажите честно, вы ебнутые? Тут люди сочинения пишут, нет бы спасибо сказать, вы и тут политический срач устраиваете, Путин не Путин, следите за собой и за своей страной, нечего на каждом шагу орать, всем пох на вас, вы тут анонимы крутые, диванные войска, а как мобилизация, так в Россию едите, и да, мне отвечать не стоит, держите свое мнение при себе, я сейчас напишу и закрою страницу, спасибо автору!)

   Видалити
 3. Слава ДОНБАССУ ! : )

  ВідповістиВидалити
 4. дуже класний дякую

  ВідповістиВидалити